شرکت پاناتین پارس با هدف معرفی تازه ترین نوآوری های انجام شده در صنعت درب های اتوماتیک و اتوماسیون درب های ورودی اتوماتیک، همواره تلاش کرده محصولات و خدماتی به بازار عرضه کندکه از بالاترین سطح کیفیت برخوردار باشند. آشنایی کامل مدیران با بازارهای داخلی و خارجی، وجود ارتباط تجاری قوی با تامین کنندگان خوشنام و معروف اروپایی، مهارت تیم های متخصص و آشنایی آنها با دانش روز دنیا، توانایی فنی ومهندسی، تعهد و وظیفه شناسی کارشناسان و پرسنل این شرکت، سازمانی نوآور و پویا را ایجاد کرده که به عنوان مجموعه ای قابل اطمینان در این صنعت، بین شرکت های خارجی، همکاران و مصرف کنندگان شناخته شده است. پاناتین پارس با تکیه بر سابقه مدیران خود که از سال 1373 در این رسته فعال بوده اند، و همینطورتوانایی چشمگیری که درزمینه های فنی و مهندسی، اجرایی، تجاری و بازرگانی خارجی در این شرکت وجود دارد، همواره آماده ارائه و اجرای پیشرفته ترین و جدیدترین سیستم های درf ها و راه بندهای اتوماتیک در تمام زمینه ها و همینطوربه صورت سفارشی و پروژه خاص می باشد.

 

شرکت DEA در اوایل دهه 1990 و با هدف تولید تکنولوژی های پیشرفته اتوماسیون تاسیس شد. درطی سال های گذشته تمام هدف شرکت DEA توسعه تکنولوژی های جدید برای کسب بالاترین کارکردها مطابق با استانداردهای روز بوده است. این شرکت دارای بخش تخصصی الکترونیکی به نام DEA می باشد که در این بخش تمام قطعات الکترونیکی مونتاژ، چک و تست می شوند و این کار توسط کارمندان ماهر و ساختارهای پیشرفته تکنولوژیکی صورت می پذیرد.

 

شرکت BENINCA در سال 1979 تاسیس شده است و دارای تاریخچه ای مملو از دانش های جدید و موفقیت های پی در پی بوده است. هدف این شرکت طراحی تخصصی و توسعه سیستم هایی برای پروژه های مسکونی و اتوماسیون های تخصصی و صنعتی می باشد. بیشتر از 25 سال نقش اصلی را در بازار اتوماسیون ایفا کرده است. مسیر BENINCA شامل ایده ها، افراد، سیستم ها و طرح هایی است که باعث می شود زندگی انسان ها راحت تر شود.

 

شرکت MICOMDOOR سازنده بسیار معتبر در زمینه درهای اتوماتیک خاص می باشد. ازجمله تولیدات این شرکت می توان به درهای شیشه ای کشویی، قوس دار، تلسکوپی و نفرروی لولایی اشاره کرد. این شرکت از سال 1977 تاسیس شده و همواره در تلاش و پیشرفت در زمینه ی درهای شیشه ای بوده و در حال حاضر از بهترین تکنولوژی روز در اروپا و آمریکای لاتین برخوردار است. از جمله خصوصیات سیستم های تولیدی این شرکت، تولید اپراتورهای بدون زغال و بالاترین تکنولوژی روز دنیا با کارکرد مداوم و بدون نویز و دارای استاندارد اروپا و بالاترین کیفیت است.

 

01.png02.png03.png04.png05.png