اپراتور MICONDOOR MI-SW

اپراتور MICONDOOR

ایده آل برای مغازه ها، فروشگاه های بزرگ، ساختمان های اداری، خانه ها، راهروها در هتل ها، بیمارستان ها و هر گونه دسترسی کمکی برای ورودی های مورد استفاده توسط افراد با تحرک محدود.

اپراتور MI-SW برای ارائه طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی برای داخل یا خارج طراحی شده است.

این اپراتور را می توان در دو طرف درب بدون ایجاد تغییر در اپراتور نصب کرد "یک اپراتور متناسب با انواع درب ها" مناسب برای درب یک یا دوبل با لولا یا محور.

سیستم بازو: هنگامی که اپراتور در سمت مخالف درب نصب شده است، فشار دهید. هنگامی که اپراتور در همان سمت باز شدن درب نصب شده است، بکشید.

ایمنی، برای مطابقت با بالاترین استانداردهای امنیتی طراحی شده است و می تواند با سیستم های امنیتی مختلفی که ما ارائه می دهیم ترکیب شود.

کنترل شده توسط ریزپردازنده قدرتمند 16 بیتی، کنترل کامل درب در طول چرخه باز و بسته شدن تضمین می شود. پارامترهای خودآموز آن امکان نصب سریع و آسان را فراهم می کند.

فوق‌العاده بی‌صدا و بدون لرزش، حرکتی نرم را ارائه می‌کند.

اپراتور MI-SW عملکردهای بسیاری را در خود جای داده است که از جمله آنها می‌توانیم اشاره کنیم به Push & Go، درب دوبل (اصلی و فرعی) بدون برد اضافی که قیمت را افزایش می‌دهد، کنترل کامل درب که از همپوشانی لنگه ها جلوگیری می‌کند.

باکیت باتری (اختیاری) اپراتور در صورت قطع برق به کار خود ادامه می دهد.

منبع تغذیه قفل برای قفل های مختلف قابل تنظیم است.

اتصال برد اکسس کنترل (اختیاری) به اپراتور.

این سیستم اجازه می دهد تا از عناصر فعال سازی مختلف به عنوان کنترل رادیویی، برچسب، کلید مجاورت یا کارت ها، و غیره استفاده کنید. سیستم کد را با رمزگذاری بیت بیشتر، ایمن کنید.