درخواست تعمیرات و مشاوره آنلاین پاناتین پارس

پاناتین پارس

 طراحی و مهندسی

سرویس تعمیر راهبند برقی و تعمیر راه بند دفنی

آیا به دنبال تعمیرکار تعمیر راه بند پارکینگ و شرکت تخصصی تعمیر راه بند برقی می گردید؟ راه بند ها را امروزه در بسیاری از نقاط شهری و صنعتی می‌بینیم. آن‌ها وظیفه‌ی نظم‌بخشی به عبور و مرور را به عهده داشته و به کمک بخش‌های حفاظتی، امنیتی و حراستی مکآن‌های مختلف می‌آیند. انواع اتوماتیک این تجهیزات با استفاده از انرژی الکتریکی کار کرده و عملکرد سریع‌تر، امن‌تر و دقیق‌تری دارند. علی‌رغم این مزایا، خرابی آن‌ها نیز گریزناپذیر است و دیر یا زود اتفاق می‌افتد.

عیب یابی، تعمیر و خدمات راه بند اتوماتیک پارکینگ یک فرآیند تخصصی است که حتما باید توسط شرکت‌های معتبر و دارای تجربه در این زمینه انجام شود. این تعمیرات می‌تواند از موارد جزئی و سرویس‌های معمولی تا موارد کلی مربوط به خسارات ناشی از حوادث را در بر بگیرد.

شرکت پاناتین پارس یکی از شرکت‌های شناخته‌شده‌ی ایرانی در زمینه طراحی و تولید انواع راه بند اتوماتیک است. این شرکت خدمات پس از فروش و تعمیرات این تجهیزات را نیز با بهره‌گیری از دانش و تخصص تعمیرکارهای مجرب ارائه کرده و در این مسیر، قطعاتش را از برندهای معتبر تامین می‌کند.

ما بهترین خدمات را در پاناتین پارس به شما ارائه می‌دهیم، همین حالا با ما تماس بگیرید.
_

انواع مشکلات راه بند اتوماتیک

پیش از بررسی خدمات تعمیرات راه بند و هزینه‌ها و جزئیات مربوط به آن، خوب است که نگاهی به رایج‌ترین مشکلات انواع راه بند اتوماتیک داشته باشیم. آگاهی از این مشکلات و علائم آن‌ها می‌تواند در تشخیص عیب، تسریع فرآیند تعمیر و افزایش بازدهی آن موثر واقع شود. لازم است که به محض مشاهده‌ی این علائم، نسبت به تعمیر راه بند خود اقدام کرده و از بروز خرابی‌های بیشتر جلوگیری کنید. انجام سرویس و تعمیرات به‌موقع می‌تواند از بروز خسارات مالی و جانی ناشی از عملکرد ناصحیح راهبند اتوماتیک نیز پیش‌گیری کند.

_

سروصدای زیاد

سروصدای بیش‌از‌حدمعمول را می‌توان نشانه‌ای از وجود مشکل بزرگتر در راه بند اتوماتیک درنظر گرفت. مهم‌ترین دلایل این مشکل می‌توانند موارد زیر باشند:

 • پوسیدگی یراق‌آلات و قطعات راه بند
 • از تنظیم خارج شدن قطعات مکانیکی راه بند
 • وجود مشکلات برقی در سیستم راه بند
تعمیر راهبند
تعمیر راهبند اتوماتیک
تعمیر راهبند اتوماتیک
_

عملکرد منقطع راه بند

طبق گزارش بخش تعمیرات تخصصی راه بند شرکت پاناتین پارس ، عملکرد منقطع، یکی از مهم‌ترین دلایل نیاز مصرف‌کننده‌ها به‌ویژه به تعمیر راه بند پارکینگ است. عملکرد منقطع عمدتا دلایل الکتریکی دارد هرچند که در برخی مواقع، انبساط و انقباض بخش‌های مکانیکی به دلیل تغییرات دمایی، پوسیدگی یراق‌آلات و موارد اینچنینی نیز می‌توانند دلیل این موضوع باشند. اگر ریشه‌ی این مشکل در موتور راهبند باشد، باید هرچه سریع‌تر و پیش از سوختن موتور، نسبت به تعمیر راه بند اقدام کنید. درغیراین‌صورت ممکن است متحمل هزینه‌های زیادی برای تعویض موتور و به‌طورکلی مدار الکتریکی سیستم خود شوید.

_

عدم عملکرد سنسورها

برخی از انواع راه بند برقی مجهز به سنسورهای حرکتی یا ریموت‌کنترل هستند. این راه بندها با استفاده از سنسور خود دستور حرکت را دریافت می‌کنند. در بسیاری از مواقع، عدم عملکرد صحیح راه بند، مربوط به عملکرد ناقص سنسورها یا اساسا ازکارافتادگی آن‌هاست. راه بند های اتوماتیکی در معرض هوای آزاد و رطوبت قرار دارند و بیشتر با این مشکل مواجه هستند.

در برخی مواقع به‌سادگی و با تمیزکردن سنسور و سیم‌کشی داخلی آن، این مشکل رفع می‌شود؛ اما در بیشتر مواقع، سنسور یا بخشی از آن، دچار سوختگی شده است که باید نسبت به تعمیر یا تعویض اقدام شود. عملکرد ناقص ریموت‌کنترل را نیز می‌توان جزء همین مشکلات طبقه‌بندی کرد. در برخی مواقع، باتری ریموت تمام شده است که باید نسبت به تعویض آن اقدام کرد. در مواردی نیز تنظیمات بین ریموت و چشمی‌به‌هم‌ریخته است که باید مجددا انجام شود.

به گزارش متخصصین تعمیر ریموت راه بند شرکت پاناتین پارس ، این دسته از تعمیرات ازجمله ارزان‌ترین، آسان‌ترین و سریع ترین سرویس و خدمات مربوط به راه بند های اتوماتیک هستند.

تعمیر راهبند
_

دفرمگی و شکستگی راه بند اتوماتیک

راه بند های اتوماتیک به‌طور بالقوه در معرض انواع ضربات قرار دارند. منشا این ضربات عمدتا خودروها، موتورسیکلت‌ها یا خودروهای صنعتی و نظامی‌هستند. یکی از مهم‌ترین دلایل نیاز به تعمیر راه بند “AUTOMATIC BARRIER ARM REPAIR” ، همین ضربات هستند که سبب دفرمگی، خروج از تنظیم، قطع ارتباطات برقی و دیگر مشکلات می‌شوند. این مشکل را می‌توان جزء پرهزینه‌ترین موارد تعمیرات راهبند برقی درنظر گرفت که به بسته به شدت خسارات وارده، ممکن است زمان زیادی نیز ببرد.

_

خروج از تنظیم راه بند

راه بند برقی عمدتا به زمین متصل هستند. بر اثر ضربات، لرزش‌های کوچک و به‌طور‌ساده به‌مرور‌زمان، این اتصال، ممکن است استحکام خود را از دست داده یا از تنظیم خارج شود. این موضوع به‌مرور بر عملکرد راه بند اثرگذار بوده و ممکن است به بخش‌های مکانیکی یا الکتریکی آن فشار وارد کند. یکی از وظایف تعمیر کار راه بند اتوماتیک شرکت پاناتین پارس ، اطمینان از اتصال درست و اصولی راه بند به زمین و درصورت لزوم، تنظیم مجدد آن است.

تعمیر راه بند
تعمیر راه بند
_

عیب یابی، تعمیر و خدمات راه بند اتوماتیک پارکینگ

 

حال که با ایرادات شایع انواع راهبند اتوماتیک آشنا شدیم، خوب است که مروری نیز بر فرآیند تعمیرات این تجهیزات داشته باشیم. آگاهی از این فرآیند می‌تواند شما را در برنامه‌ریزی زمانی و مالی بهتر یاری کند. البته جزئیات این فرآیند برای هریک از انواع راهبند یا مکان محل نصب آن می‌تواند متفاوت باشد؛ اما در روند کلی، تفاوت چندانی وجود ندارد. در ادامه این مراحل را مرور می‌کنیم.

۱

_

تشخیص خرابی راهبند اتوماتیک

اولین و شاید استراتژیک‌ترین مرحله‌ی تعمیرات راه بند اتوماتیک ، عیب‌یابی آن است. فرآیندی که به کمک گزارش مصرف‌کننده‌ی راه بند، بررسی علائم خرابی و تست عملکرد تجهیزات انجام می‌شود. دانش و تخصص تعمیرکار در این زمینه می‌تواند دقت و سرعت عیب‌یابی او را افزایش دهد.

۲

_

برنامه ریزی مالی و زمانی

در مرحله‌ی بعدی، لازم است که تعمیرکار شما قطعات موردنیاز راهبند برای تعویض را مشخص کرده و انتخاب‌های‌تان را به شما اعلام کند. او باید با تامین‌کنندگان برتر قطعات ارتباط مستقیمی‌داشته باشد تا به‌این‌وسیله بتواند با کوتاه‌کردن چرخه‌ی فروش، با قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تری قطعه را تامین کند. همچنین لازم است که گزینه‌ی تعمیر قطعات نیز بررسی شود. در برخی مواقع، می‌توان با انجام تعمیرات تا مدتی دیگر نیز از قطعه استفاده کرد. صرفه‌ی اقتصادی و زمانی چنین تصمیمی‌را نیز تعمیرکار باید به شما اعلام کند.

در ادامه، تعمیرکار باید مواردی مانند دستمزد، هزینه‌های اجرایی، نیروی انسانی و مواردی مانند رفت‌و‌آمد را محاسبه کرده و هزینه‌ی کلی تعمیر راهبند را به شما اعلام کند. اعلام برنامه‌ی زمانی برای شروع انجام تعمیرات، محل تعمیرات و بازه‌ی زمانی آن نیز در این مرحله انجام می‌شود.

۳

_

تامین قطعات و تجهیزات تعمیر راه بند

مسلما ترجیح شما به‌عنوان مصرف‌کننده‌ی درب این است که تعمیرات آن در محل انجام شود. در بیشتر مواقع نیز روند تعمیرات به‌همین‌صورت است. تعمیر و تعویض قطعات، انجام تنظیمات، سرویس کلی و رگلاژ درب از اموری هستند که در محل انجام می‌شوند. این موضوع قطعا سبب کاهش هزینه‌های مالی و زمانی خواهد شد.

۴

_

تعمیر راه بند اتوماتیک در محل یا کارگاه

تعمیر راه بند اتوماتیک در‌صورتی‌که مشکل آن جزئی و نه‌چندان جدی باشد عمدتا در محل انجام می‌شود. اما در مواردی که به تعمیرات کلی نیاز است، تجهیزات به کارگاه تکنسین انتقال داده می‌شوند. خسارات ناشی از واردآمدن ضربات شدید یا سوختگی و تعمیرات کلی موتور راهبند معمولا زمان‌بر هستند و باید در کارگاه انجام شوند. تعمیرات راهبند می‌تواند شامل عملیات سیم‌کشی یا جوشکاری نیز بشود.

۵

_

راه اندازی و تست راهبند اتوماتیک

در آخرین مرحله از تعمیرات راهبند اتوماتیک لازم است که تعمیرکار این تجهیزات را درست مانند زمان نصب آن‌ها، مجددا راه‌اندازی کند. در این مرحله باید همه‌ی حالت‌های راهبند امتحان شوند و تغییرات انجام‌شده در تنظیمات نیز به اطلاع مصرف‌کننده برسد. درصورت نیاز نیز راه بند بازویی از ابتدا به زمین متصل خواهد شد.

_

معیارهای انتخاب تعمیرکار راه بند اتوماتیک

 

با جستجوی عباراتی مانند عیب یابی، تعمیر و خدمات راه بند اتوماتیک پارکینگ در اینترنت با شرکت‌ها و افراد متعددی مواجه می‌شوید که همگی آن‌ها مدعی ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مقرون‌به‌صرفه هستند. در میان این همه تبلیغات که مسلما صد درصد هم درست و صادقانه نیستند؛ چطور می‌توان یک تعمیرکار واقعا متعهد و متخصص پیدا کرد؟ در این بخش، مهم‌ترین معیارها را معرفی می‌کنیم.

تسلط به تعمیر انواع راه بند

_

راه بند اتوماتیک انواع مختلفی دارد. با مراجعه به وب‌سایت شرکت تعمیرکننده بررسی کنید که علاوه بر راه بند موردنظر شما آیا خدمات دیگر انواع نیز ارائه می‌شود یا خیر؟ هرچه شرکت تعمیر کننده راه بند های بیشتری را پوشش دهد، می‌توان به تخصص و تجربه‌ی تکنسین‌هایش بیشتر اطمینان کرد. راهبند هیدرولیکی ، الکترومکانیکی، ضدتروریستی، ستونی و اکاردئونی مهم‌ترین انواع راهبند به شمار می‌روند.

همچنین لازم است که شرکت موردنظر، صفحه‌ای را مخصوص تعمیر راه بند طراحی کرده و به‌این‌ترتیب، فرآیند ثبت سفارش تعمیرات را برای شما آسان کند

تخصص در تعمیرات راه بند

_

به طرق مختلفی می‌توانید از تخصص تعمیرکار راه بند موردنظر مطمئن شوید. مهم‌ترین آن‌ها بررسی نظرات مشتریان قبلی شرکت موردنظر است. در فروم‌های اینترنتی، شبکه‌های اجتماعی یا از طریق تحقیقات میدانی و پرس‌و‌جو از همکاران خود در مورد شرکت‌های برتر تعمیر راه بند پارکینگ و دیگر انواع تحقیق کنید. ظاهر وب‌سایت، تعداد صفحات و اطلاعات تخصصی ارائه‌شده در آن‌ها نیز می‌تواند معیاری برای سنجش تخصص شرکت‌ها باشد.

ارائه ضمانت های لازم

_

تعمیرکار راه بند اتوماتیک باید ضمانت‌های لازم را درخصوص کیفیت قطعات و کار خود ارائه کند. مهم‌ترین این ضمانت‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • گارانتی اصلی قطعات
 • ضمانت خدمات تعمیر با مدت‌زمان منطقی
 • ضمانت انجام خدمات در بازه‌ی زمانی تعیین‌شده
 • ضمانت شروع تعمیرات در زمان تعیین‌شده
 • ضمانت خسارات احتمالی که در طول فرآیند حمل‌ونقل یا تعمیرات ممکن است به راهبند وارد بیاید.

ساخت و طراحی راهبند اتوماتیک

_

یکی از مهم‌ترین معیارهای کیفی که هنگام انتخاب تعمیرکار راه بند اتوماتیک می‌توانید در نظر بگیرید این است که شرکت موردنظر آیا خود در زمینه تولید این تجهیزات فعال است یا خیر؟ در‌صورتی‌که پاسخ به این سوال مثبت باشد می‌توان تاحدخوبی از حسن انجام تعمیرات از سوی آن شرکت، مطمئن بود. چنین شرکتی، به‌احتمال‌قوی در زمینه‌ی تامین قطعات بهتر و سریع‌تر عمل کرده و احتمالا قیمت پایین‌تری به شما اعلام خواهد کرد. آن‌ها معمولا نظارت و حساسیت بیشتری در استخدام و عملکرد تعمیرکارهایشان دارند.

_

زمان و هزینه تعمیرات راهبند اتوماتیک

هزینه و زمان تعمیرات راه بند به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آن‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • نوع راه بند و مکانیسم عملکردی آن
 • نوع مشکل راه بند و شدت خسارات واردشده به آن
 • تصمیم‌گیری درخصوص تعمیر یا تعویض قطعات
 • فرآیند تامین قطعات
 • فرآیندهای حمل‌ونقل و رفت‌و‌آمد
 • نیاز یا عدم نیاز به نصب مجدد راهبند
 • سهولت انجام تعمیرات در محل و فضایی که برای این کار می‌تواند در اختیار تعمیرکاران قرار بگیرد.
عیب یابی، تعمیر و خدمات راه بند اتوماتیک
عیب یابی، تعمیر و خدمات راه بند اتوماتیک

زمان موردنیاز برای تعمیر درب اتوماتیک یا ریموتی تحت تاثیر عوامل مشابه موثر در هزینه است. درخصوص خرابی‌های شدید به‌خصوص برای درب اتوماتیک صنعتی و بزرگ نمی‌توان زمان مشخصی ارائه کرد اما به‌طور متوسط برای سرویس‌ها و تعمیرات معمول می‌توان زمانی بین چهار تا ۶ ساعت برای تعمیرات درب اتوماتیک در نظر گرفت.

_

خدمات تعمیر راهبند پاناتین پارس

شرکت پاناتین پارس، یکی از تولیدکننده‌های شناخته‌شده‌ی انواع راه بند در کشور ماست که خدمات تعمیرات آن‌ها را نیز با کمک متخصصین آموزش‌دیده، متعهد و باتجربه‌ی خود ارائه می‌کند. تکنسین راه بند اتوماتیک شرکت پاناتین پارس ، وظیفه دارد تمامی‌شاخص‌های کیفی که در بخش‌های قبلی بررسی کردیم را برآورده کند. قطعات موردنیاز برای تامین انواع راه بند اتوماتیک در این شرکت نیز با اطلاع سفارش‌دهنده از برندهای برتر اروپایی تامین می‌شوند. از مهم‌ترین خدمات تخصصی راه بند شرکت پاناتین پارس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تکنسین راه بند اتوماتیک شرکت پاناتین پارس
تکنسین راه بند اتوماتیک شرکت پاناتین پارس
 • تعمیر راه بند امنیتی ضد تروریستی
 • تعمیر راه بند ستونی بولارد
 • تعمیر راه بند الکترومکانیکی بازویی
 • تعمیر راه بند پارکینگ
 • تعمیر راه بند هیدرولیکی بازویی
 • تعمیر راه بند آکاردئونی
 • بهبود و ارتقاء عملکرد راه بند ها
 • تعمیر ریموت راه بند
_

مزایای خدمات تعمیر راه بند پاناتین پارس

 

علاوه بر ضمانت کیفیت انجام تعمیرات، تضمین تخصص تعمیر کار راه بند اتوماتیک شرکت پاناتین پارس و تامین قطعات از برندهای برتر، استفاده از خدمات و سرویس تعمیر راه بند این شرکت، مزایای دیگری نیز در پی دارد که در پایان، آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

۱
_

۱

سهولت ثبت سفارش خدمات

می‌توانید به‌آسانی نسبت به ثبت در خواست تعمیر کار راه بند اتوماتیک شرکت پاناتین پارس با مراجعه به وب‌سایت این شرکت اقدام کنید. علاوه‌بر‌این راه، امکان ارسال پیام در پیام‌رسان‌های واتس‌اپ و تلگرام، ارسال ایمیل، تماس تلفنی و مراجعه‌ی حضوری به دفتر این شرکت نیز وجود دارد.

۲
_

۲

ارائه‌ی گارانتی‌های معتبر و گسترده

پاناتین پارس بر روی تمامی‌قطعات نصب‌شده توسط تعمیرکارهای خود، گارانتی مدت‌دار ارائه می‌کند. علاوه‌براین، خدمات نصب و تعمیرات این شرکت نیز دارای گارانتی گسترده با مدت‌زمان مناسب است که پیش از ارائه‌ی خدمات به اطلاع شما می‌رسد.

۳
_

۳

سرعت بالا

بلافاصله پس از ثبت درخواست خدمات از سوی شما، انجام هماهنگی‌های لازم آغاز شده و تکنسین راه بند اتوماتیک شرکت پاناتین پارس درصورت لزوم به‌منظور بازدید از راه بند به محل شما اعزام می‌شود. پیش‌ازآن نیز مشاوره‌های لازم به شما داده خواهد شد.

۴
_

۴

قیمت گذاری شفاف و منطقی

پاناتین پارس با تولیدکننده‌های اصلی قطعات راه بند در ارتباط مستقیم است و همین امر، چرخه‌ی خرید قطعات را کوتاه‌تر و هزینه‌ها را کاهش داده است. این شرکت، همچنین تمامی‌هزینه‌ها را پیش از شروع پروژه و پس‌از‌آن به‌صورت شفاف در اختیار شما قرار می‌دهد.

ما بهترین خدمات را در پاناتین پارس به شما ارائه می‌دهیم، همین حالا با ما تماس بگیرید.
0/5 (0 نظر)