Previous slide
Next slide
پاناتین پارس

 طراحی و مهندسی

درب برقی پارکینگ، بهترین درب های اتوماتیک پارکینگ در ایران

امروزه، انواع درب برقی پارکینگ جایگزین درب‌های مکانیکی در گذشته شده‌اند. آن‌ها انواع و مکانیسم‌های مختلفی دارند که بسته اندازه‌ی چارچوب، نیازهای ساکنین و فضای فراهم‌شده برای درب متفاوت هستند. تهیه‌ی یک درب پارکینگ مطمئن و باکیفیت، سبب تسهیل عبور و مرور، امنیت و افزایش ارزش ساختمان می‌شود.

نکته‌ی مهم این است که درب اتوماتیک را از شرکتی معتبر با ضمانت کیفیت عملکرد درب برای مدت مناسب تهیه کنید. همچنین لازم است که شرکت موردنظر، تعمیر و سرویس خدمات درب اتوماتیک پارکینگ را نیز ارائه کند. شرکت پاناتین پارس، تولیدکننده‌ی برتر و ارائه‌دهنده‌ی خدمات این درب‌ها در ایران است و تمامی انواع درب برقی پارکینگ را تولید و نصب می‌کند. در ادامه با این درب‌ها و عوامل موثر در قیمت‌شان آشنا می‌شویم.

درب اتوماتیک پارکینگی لولایی دولنگه

یکی از شناخته‌شده‌ترین انواع درب برقی پارکینگ ، درب لولایی دو لنگه است. با درب‌های دولنگه‌ی مکانیکی و دستی، بیشتر ما آشنایی داریم و حتی با آن‌ها کار کرده‌ایم. نوع اتوماتیک این درب‌ها به روش اتوماتیک و برقی کار کرده و بنابراین بسیار سریع تر، ایمن‌تر و بدون نیاز به صرف نیروی مکانیکی عمل می‌کنند.

همانطورکه از نام این درب مشخص است از تعداد دو لنگه تشکیل شده است که البته می‌توانند بسته به محل نصب درب دارای اندازه‌های یکسان یا غیریکسان باشند. البته درب اتوماتیک پارکینگی دو لنگه با اندازه‌های یکسان معمول‌تر است. اصلی ترین یراق‌آلات این درب، لولاهای آن هستند که وظیفه‌ی تحمل وزن درب و ایفای نقش تکیه‌گاه برای آن را برعهده دارند.

قیمت راهبند پارکینگ
درب برقی پارکینگ دو لنگه
_

عملکرد اتوماتیک پارکینگی لولایی دو لنگه

درب برقی پارکینگی لولایی دو لنگه به سه روش زیر باز و بسته می‌شود:

 • دریافت سیگنال الکترومغناطیسی از ریموت‌کنترل و ارسال دستور حرکت درب به موتور جک اتوماتیک
 • دریافت دستور مستقیم الکتریکی از کلید برقی که در داخل پارکینگ نصب می‌شود.
 • عملکرد تمام مکانیکی یا دستی

انرژی الکتریکی موتور جک همه‌ی انواع درب برقی پارکینگ “automatic gate“نیز یا به‌صورت مستقیم یا از طریق منبع تغذیه تامین می‌شود. بازوهای درب اتوماتیک لولایی ، نیروی لازم برای حرکت را به بدنه‌ی آن منتقل کرده و درب نیز این نیرو را به لولاهای خود انتقال می‌دهد. به دلیل سایز معمولا بزرگ درب اتوماتیک پارکینگی دو لنگه ، لازم است که از موتورها، بازوها لولاهای قوی در طراحی آن استفاده شود.

_

ویژگی های درب برقی پارکینگی دو لنگه

مهم‌ترین ویژگی درب اتوماتیک پارکینگی دو لنگه اشغال فضای زیاد آن است. این درب، هنگام باز و بسته شدن به فضایی نیم‌دایره‌ای به قطر عرض خودش نیاز دارد. بنابراین امکان استفاده از این فضا برای مصارف دیگر عملا از بین می‌رود. به همین دلیل نیز درب برقی پارکینگ دو لنگه برای مکان‌هایی مناسب است که محدودیت فضا ندارند. خانه‌های ویلایی، ویلاها، پارکینگ و ورودی روباز و یا سربسته‌ی ساختمان‌های اداری و تجاری، نمونه‌هایی از کاربرد این درب هستند. به‌خصوص در فضاهای روباز، تنها گزینه‌ی شما درب‌های لولایی هستند.

جنس درب برقی پارکینگ لولایی نیز معمولا از فولاد گالوانیزه، آهن و در موارد کمتری از MDF یا آلومینیوم است. در ساخت این درب، کمتر از PVC استفاده می‌شود. دلیل این موضوع نیز این است که این درب عمدتا در مکان‌های باز و در معرض رطوبت و مواد شیمیایی نصب می‌شود. فولاد گالوانیزه به‌خوبی در برابر این عوامل مقاوم است. درصورت استفاده از فولاد ضدزنگ نیز قیمت درب اتوماتیک پارکینگ افزایش خواهد یافت. استفاده از آهن یا آلومینیوم نیز باید حتما همراه با پوشش‌های ضدخوردگی همراه باشد.

از دیگر مزایا و ویژگی‌های درب برقی پارکینگ لولایی می‌توان به ظاهر لوکس و کلاسیک آن اشاره کرد. این درب را می‌توان با طراحی‌های زیبا و تولید کرد که جلوه‌ی بصری خاصی به ساختمان و به‌ویژه ویلاها می‌دهد. امکان ساخت درب به‌صورت آکاردئونی که سبب دید و کاهش هزینه‌ها می‌شود. امکان نصب انواع قفل بر روی این درب به‌منظور استفاده از آن برای رفت‌وآمد افراد نیز وجود دارد. البته توصیه می‌شود یک درب مخصوص نفررو در کنار این درب داشته باشید؛ چراکه استفاده از درب پارکینگ به‌منظور رفت‌وآمد افراد پیاده، موجب افزایش استهلاک آن خواهد شد.

_

درب اتوماتیک پارکینگی لولایی تک لنگه

یکی از مدرن ترین انواع درب اتوماتیک پارکینگ ، درب تلسکوپی است. این درب، کمی شبیه به درب اتوماتیک ای اسلایدینگ است با این تفاوت که لت‌های بیشتری داشته که می‌توانند به موازات یکدیگر نیز حرکت کنند. این ویژگی، سبب شده است که درب تلسکوپی را بتوان در ابعاد بسیار بزرگ نیز اجرا کرد. درب اتوماتیک تلسکوپی پاناتین پارس در دو نوع یک‌طرفه و دوطرفه تولید می‌شود. نوع یک‌طرفه شامل دو لولای متحرک و نوع دوطرفه شامل چهار لولای متحرک است.

درب اتوماتیک پارکینگی تک لنگه
درب اتوماتیک پارکینگی تک لنگه
_

عملکرد برقی پارکینگی لولایی تک لنگه

عملکرد درب اتوماتیک پارکینگی تک لنگه تا حد زیادی مشابه درب‌های لولایی دو لنگه است؛ با این تفاوت که آن‌ها تنها از یک سو به چارچوب درب متصل می‌شوند. در مورد برخی چارچوب‌ها هم می‌توان هر دو گزینه‌ی درب برقی دو یا تک‌لنگه را نصب کرد. قدرت موتور جک در این موارد برای هر دو درب یکسان خواهد بود. با‌این‌حال لازم است که قدرت و استحکام لولاها و بازوهای جکی که روی درب تک‌لنگه نصب می‌شوند نسبت به درب‌های دولنگه بیشتر باشد؛ چراکه در این درب، هر بازو یا لولا، فشار و نیروی بیشتری را متحمل می‌شود.

از کاربردهای اصلی درب برقی پارکینگ لولایی تک لنگه می‌توان به پارکینگ‌های ساختمان‌های مسکونی با ورودی روباز، ویلاها، ورودی پارکینگ ساختمان‌های اداری و تجاری و پارکینگ ساختمان‌های ویلایی اشاره کرد. این درب نیز مانند درب دولنگه به سه روش ریموت‌کنترل، کلید برق و دستی باز و بسته می‌شود که روش دستی تنها در مواقع قطعی برق و اتمام شارژ منبع تغذیه موتور باید استفاده شود. همچنین، اگر ورودی ساختمان دارای درب نفررو است، نصب این درب توجیه بیشتری دارد. درواقع بسیاری از سازنده‌ها از این ترکیب برای ورودی ساختمان خود استفاده می‌کنند.

_

ویژگی های درب اتوماتیک پارکینگی تک لنگه

مهم‌ترین ویژگی درب برقی پارکینگ تک لنگه مانند درب دولنگه، اشغال فضای نسبتا زیاد آن است. این درب نیز هنگام باز شدن یک نیم‌دایره به شعاع عرض خود می‌زند. می‌توان گفت که سرعت باز شدن درب تک‌لنگه نسبت به یک درب دولنگه با اندازه‌ی مشابه، نسبتا کمتر است. دیگر ویژگی‌های درب اتوماتیک پارکینگی لولایی تک لنگه را نیز می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • امکان کاهش وزن درب با آکاردئونی کردن بخش‌هایی از آن که منجر به امکان دید و کاهش هزینه و وزن درب می‌شود.
 • امکان طراحی لوکس با طرح‌های زیبا و کلاسیک
 • کاهش یراق‌آلات و درنتیجه سروصدا و استهلاک کمتر، نسبت به درب‌های دو لنگه
 • مکانیسم ساده‌تر نسبت به درب‌های دولنگه

جنس درب اتوماتیک پارکینگی تک لنگه نیز مشابه درب‌های دو لنگه بوده و لازم است که در مقابل خوردگی، ضربه و لرزش‌های کوچک و بزرگ مقاوم باشد. ذکر این نکته نیز لازم است که درب‌های لولایی در فرآیند نصب خود معمولا به عملیات جوشکاری نیاز دارند.

درب اتوماتیک پارکینگی تک لنگه پاناتین پارس
درب اتوماتیک پارکینگی تک لنگه پاناتین پارس
_

درب برقی کرکره ای پارکینگی

یکی از شناخته شده ترین انواع درب اتوماتیک پارکینگ ، نوع کرکره ای آن است. درب های کرکره ای مغازه‌ها را همه‌ی ما دیده و می‌شناسیم. درب کرکره پارکینگی نیز به همان شیوه جمع و باز می‌شود؛ با این تفاوت که کاملا به‌صورت اتوماتیک و با تبدیل نیروی الکتریکی به مکانیکی عمل می‌کند.

درب کرکره برقی ، سرعت نسبتا بالایی دارد که در بیشتر مواقع نیز قابل‌تنظیم است. همچنین چشمی ایمنی و ضدضربه درب نیز از باز شدن آن در مواقعی که جسم یا فردی زیر درب است، جلوگیری می‌کند. قیمت درب ریموت دار کرکره ای نیز به دلیل مکانیسم نسبتا ساده‌ی آن مقرون‌به‌صرفه است.

درب کرکره پارکینگی
درب کرکره پارکینگی
_

ویژگی‌ها و مزایای درب کرکره پارکینگی

مهم‌ترین مزیت درب کرکره ای پارکینگی صرفه ‌ویی آن در فضاست. این درب از فضای بالای چارچوب در حالت بسته استفاده می‌کند. به‌این‌ترتیب ساکنین ساختمان می‌توانند حداکثر استفاده را از فضای جلوی درب پارکینگ خود ببرند. درب ریموت دار کرکره‌ای برای چارچوب‌های نه‌چندان بزرگ که امکان استفاده از درب‌های ریلی را نیز ندارند، بهترین گزینه محسوب می‌شود. در پارکینگ‌های عمومی نیز به وفور از این درب به همراه راهبند اتوماتیک استفاده می‌شود.

عملکرد درب برقی پارکینگ کرکره ای نیز به سه شیوه‌ی دریافت امواج الکترومغناطیسی از ریموت‌کنترل توسط چشمی یا سنسور، دریافت دستور الکتریکی مستقیم و در مواقع ضروری به‌صورت مکانیکی است. نقش لولاها و بازوها در درب‌های لولایی را در اینجا یراق‌آلاتی مانند رولر، اندکپ، ریل و قرقره بازی می‌کنند.

جنس درب برقی پارکینگ کرکره ای نیز معمولا از پانل‌های PVC یا آلومینیوم است. این پانل‌ها، عرض کمی داشته و هنگام حرکت به سمت بالا از زاویه معینی می‌شکنند. این طراحی به رول‌شدن درب بالای چارچوب کمک می‌کند. کاهش مجاورت با هوا و رطوبت و درنتیجه، افزایش طول عمر درب، دیگر مزیت درب کرکره پارکینگی محسوب می‌شود.

_

درب اتوماتیک بالارونده

اگر به دنبال درب‌هایی هستید که رو به بالا باز می‌شوند، درب‌های کرکره ای تنها گزینه‌ی شما نیستند. یکی از انواع درب برقی پارکینگ درب اتوماتیک سکشنال (Sectional) است که در صنعت به آن درب بالارونده نیز گفته می‌شود.

درب ریموت دار سکشنال نیز مانند درب کرکره‌ای از پانل‌های جداگانه به‌هم‌پیوسته تشکیل شده که هنگام باز شدن درب، رو به بالا حرکت می‌کنند. این پانل‌ها در نقطه‌ای معین در نزدیکی سقف با زاویه‌ای معین شکسته و سپس موازی سقف می‌شوند. به‌این‌ترتیب درب اتوماتیک بالارونده یا سکشنال به‌جای رول شدن بالای چارچوب، زیر سقف قرار گرفته یا اصطلاحا می‌خوابد. هنگام بستن درب، همین روند به شکل معکوس تکرار می‌شود. پانل‌های این درب نیز عمدتا PVC یا آلومینیومی هستند.

درب اتوماتیک بالارونده
درب اتوماتیک بالارونده
_

ویژگی ها و مزایای درب اتوماتیک بالارونده

به دلیل شکل باز و بسته شدن درب اتوماتیک سکشنال ، پانل‌های آن نسبت به درب‌های کرکره‌ای عریض‌تر هستند که سبب کاهش تعداد آن‌ها نیز شده است. با کاهش تعداد پانل‌ها، اتصالات و صفحات بین پانل‌ها نیز کاهش یافته که کاهش استهلاک و درصد خرابی یراق‌آلات را به دنبال دارد.

همانطورکه مشخص است، مهم‌ترین مزیت درب برقی پارکینگ سکشنال ، صرفه‌جویی حداکثری آن در فضای شماست. در پارکینگ‌های بزرگ و عمومی نیز می‌توان راهبند اتوماتیک را به‌راحتی با کمی فاصله زیر این درب قرار داد. درب اتوماتیک بالارونده حتی فضای چندانی از بالا چارچوب را نیز اشغال نمی کند. این درب را می‌توان یکی از کم‌صداترین انواع درب پارکینگ نیز محسوب کرد. بیشترین کاربرد آن آن نیز برای چارچوب‌هایی با عرض کوچک و متوسط است. از دیگر مزایای درب برقی پارکینگ سکشنال موارد زیر هستند:

 • ظاهر مدرن و مینیمال
 • مقاوم در برابر باد
 • کاهش مجاورت با هوا در حالت باز
 • عایق حرارتی بیشتر نسبت به درب‌های کرکره‌ای و لولایی به دلیل عرض بیشتر پانل‌ها
 • قابلیت رنگ‌آمیزی
 • سرعت بالا با قابلیت تنظیم
 • بازدهی بالا در تبدیل نیروی الکتریکی به مکانیکی
درب اتوماتیک بالارونده
درب اتوماتیک بالارونده پاناتین پارس
_

درب برقی پارکینگ ریلی

یکی از شناخته‌شده‌ترین انواع درب برقی پارکینگ ، درب اتوماتیک ریلی یا ساید اسلایدینگ (Side Sliding) است. همانطورکه از نام این درب مشخص است، اصلی‌ترین یراق آن، ریل است. ریلی که می‌تواند زیر درب، بالای آن یا برای درب‌های بزرگ در هر دو قسمت نصب شود. درب ریموت دار ریلی در عرض چارچوب حرکت کرده و در حالت باز به موازات دیوار کناری آن قرار می‌گیرد. انواع قرقره، غلتک، راهنما و آویز نیز از دیگر یراق‌آلات مهم این درب محسوب می‌شوند که حرکت روی ریل را میسر می‌کنند.

درب اتوماتیک پارکینگی ریلی معمولا یک‌تکه است اما نوع پانلی آن نیز تولید می‌شود. درب ریلی پانلی برای پارکینگ‌هایی مناسب است که عرض دیوار کنار چارچوب از عرض چارچوب کمتر است. بنابراین لازم است که درب به موازات دیوار عمود بر چارچوب قرار بگیرد. برای این منظور باید پانل‌ها با رسیدن به دیوار عمود بر چارچوب درست مانند مکانیسم درب سکشنال از زاویه معینی شکسته و سپس دوباره با هم زاویه ۱۸۰ درجه تشکیل دهند.

درب اتوماتیک پارکینگی ریلی
درب اتوماتیک پارکینگی ریلی
_

ویژگی ها و مزایای درب اتوماتیک پارکینگی ریلی

مانند درب‌های بالارونده، درب برقی پارکینگ ریلی نیز به‌خوبی در فضای پارکینگ صرفه‌جویی می‌کند. این درب هنگام باز شدن هیچ فضایی از عمق پارکینگ را اشغال نکرده به‌آرامی کنار درب جای می‌گیرد. همچنین، مصرف انرژی الکتریکی آن به دلیل عدم نیاز به غلبه بر نیروی جاذبه در مقایسه با درب‌های بالارونده کمتر است.

مزیت دیگر درب برقی پارکینگ ریلی نیز این است که می‌توان آن را برای درب‌هایی با عرض بالا طراحی کرد. جنس این درب نیز عمدتا از فولاد گالوانیزه، آهن، MDF و آلومینیوم است. فولاد و آهن، هنگام حرکت، لرزش کمتری نسبت به سایر متریال‌ها دارند.

_

روش های انتقال نیرو درب برقی پارکینگ

معمول‌ترین روش انتقال نیرو در درب‌های اتوماتیک پارکینگی ، تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی به کمک بازوها، ریل‌ها و دیگر یراق‌آلات است. به چنین دربی، درب برقی پارکینگ الکترومکانیک گفته می‌شود. این مکانیسم برای درب‌های با اندازه‌ی کوچک و متوسط مناسب است.

در‌صورتی‌که در بازوها و قطعات درب اتوماتیک از مایعات و روغن‌های مخصوص برای انتقال قدرت استفاده شود، مکانیسم درب به هیدرولیکی تغییر پیدا می‌کند. مزایای درب برقی پارکینگ هیدرولیک ، استهلاک کمتر، کاهش مصرف انرژی الکتریکی، عملکرد نرم‌تر، افزایش سرعت و قدرت و کاهش سروصدای قطعات درب هستند.

مایع موجود در بازوها و قطعات درب‌های هیدرولیکی، نیروی مکانیکی را به شکل متوازن و با حداقل هدررفت به جهات موردنظر هدایت می‌کند که سبب افزایش قدرت درب می‌شود. درب برقی پارکینگ هیدرولیک ، مناسب‌ترین گزینه برای چارچوب‌های عریض یا مرتفع محسوب می‌شود که به درب‌های سنگین نیاز دارند.

قیمت درب برقی پارکینگ

_

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ به عوامل متعددی بستگی دارد که مهم‌ترین آن‌ها مکانیسم درب است. به‌طورکلی قیمت درب‌های سکشنال، لولایی دولنگه و ریلی را می‌توان بالاتر از درب‌های کرکره‌ای و لولایی تک‌لنگه قلمداد کرد. همچنین قیمت درب برقی پارکینگ الکترومکانیک نیز نسبت به درب‌های هیدرولیکی ارزان‌تر است.

دیگر عامل مهم در قیمت درب برقی پارکینگ ، جنس آن است. به‌طور‌کلی قیمت درب برقی پارکینگ ساخته شده از فولاد نسبت به درب‌های آلومینیومی، MDF و PVC بیشتر است. در میان انواع فولاد نیز فولاد ضدزنگ یا استنلس‌استیل، قیمت بیشتری نسبت به فولاد گالوانیزه دارد. آلومینیوم موردنیاز برای ساخت درب اتوماتیک نیز باید حتما آنودایز شده باشد. درغیر‌این‌صورت مقاومت درب در برابر رطوبت و خوردگی کاهش می‌یابد. فرآیند آنودایز نیز خود یکی از عوامل افزایش قیمت درب برقی پارکینگ آلومینیومی محسوب می‌شود.

 

از دیگر عوامل موثر در قیمت درب اتوماتیک پارکینگ می‌توان به اندازه و وزن درب، کیفیت متریال و یراق‌آلات، نوع و تعداد سنسورها، برند قطعات و جک، هزینه‌ی نصب و حمل‌ونقل اشاره کرد.

خرید درب اتوماتیک پارکینگ

_

هنگام خرید درب اتوماتیک پارکینگ باید دقت داشته باشید که مکانیسم درب موردنظر با نیازها و محدودیت‌های شما هماهنگی داشته باشد. به‌عنوان مثال اگر احتمال حریق در ساختمان بالاست، درب موردنظر و یراق‌آلات آن باید حتما ضدحریق باشند. درصورت نیاز به سرعت بالا نیز لازم است که درب شما از قابلیت تنظیم سرعت برخوردار بوده و سنسورهای ایمنی و امنیتی لازم نیز بر روی آن نصب شوند. همچنین باید به قدرت موتور جک نیز توجه داشته و به امکان برآورد ولتاژ موردنیاز برای عملکرد آن توجه کنید.

ازآنجاکه ممکن است که دانش فنی لازم درخصوص تشخیص کیفیت متریال و یراق‌آلات را نداشته باشید؛ درنظر‌گرفتن نکات زیر هنگام خرید درب برقی پارکینگ می‌تواند سودمند باشد:

 • اعتبار برند
 • ضمانت‌نامه اصلی بر روی قطعات و درب
 • دریافت مشاوره از فرد متخصص یا فروشنده
_

درب برقی پارکینگ پاناتین پارس

شرکت پاناتین پارس یکی از تولیدکننده‌های اصلی انواع درب اتوماتیک صنعتی ، درب برقی پارکینگ ، راهبند اتوماتیک و درب ضد انفجار ، بالابر و داک لولر (رمپ بارگیری) در کشور ماست. این شرکت، طی همکاری با شرکت‌های برتر اروپایی اقدام به تامین قطعات موردنیاز خود کرده و در خط تولید خود نیز از ماشین‌آلات مدرن و پیشرفته استفاده می‌کند. از دیگر ویژگی‌های محصولات و خدمات این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان طراحی اختصاصی درب برقی پارکینگ با توجه به ویژگی‌های پارکینگ، نیازها و انتظارات شما
 • ساخت انواع درب ضدحریق
 • ارائه‌ی مشاوره هنگام خرید
 • ارائه ضمانت‌نامه اصلی بر روی درب و قطعات آن
 • سرعت بالا در طراحی و ساخت
 • نصب تخصصی و سریع درب با بهره‌گیری از نصاب‌های حرفه‌ای
 • تعمیر و سرویس خدمات درب اتوماتیک پارکینگ
 • قیمت‌گذاری منطقی و مقرون‌به‌صرفه

به‌منظور سفارش انواع درب برقی پارکینگ پاناتین پارس، کافی است از طریق تماس تلفنی، اپلیکیشن‌های واتس اپ و تلگرام و ایمیل با کارشناسان ما تماس حاصل کنید. پس از دریافت مشاوره، هماهنگی‌های لازم به‌منظور بازدید از محل پارکینگ و ثبت نهایی سفارش انجام خواهد شد.

برای اینکه سفارش خود را به دست متخصصین شرکت پاناتین پارس برسانید، کافی است با شماره 02188804646 تماس بگیرید تا کارشناسان ما اطلاعات مورد نیاز را در زمینه انواع درب های اتوماتیک با شما به اشتراک بگذارند. 

درب برقی پارکینگ به دلیل حضور مداوم در معرض انواع آسیب‌ها دیر یا زود به تعمیر یا حداقل سرویس نیاز پیدا خواهد کرد. اتصالی برق، ضربه، حریق، طوفان، رطوبت و استفاده غیراصولی تنها نمونه‌هایی از دلایل خرابی و عدم عملکرد صحیح درب‌های اتوماتیک هستند. همچنین یراق‌آلات انواع درب برقی پارکینگ نیز به دلیل تحمل فشار بالا دارای طول عمر مشخص بوده و پس‌ازمدتی نیاز به تعویض یا تعمیرات دارند. از مهم‌ترین موارد خرابی درب اتوماتیک نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرابی ریموت و به‌هم‌ریختگی تنظیمات آن
 • خرابی یک یا چند پانل در درب‌های پانلی
 • تمام‌شدن خاصیت انتقال نیروی روغن درب برقی پارکینگ هیدرولیک
 • پوسیدگی یا خروج از تنظیم یراق‌آلاتی مانند قرقره‌ها، غلتک یا ریل‌ها
 • باز شدن درب و بسته نشدن آن و برعکس
 • حرکت منقطع و همراه با ضربه درب
 • دفرمگی درب بر اثر ضربه یا حریق
 • خرابی موتور جک

علائم بروز چنین خرابی هایی نیز معمولا سروصدای زیاد، کندی درب و کاهش کیفیت عملکرد آن است. در این شرایط باید قطعا از یک تعمیرکار متخصص و متعهد کمک بگیرید. پاناتین پارس این خدمات را نیز در سریع‌ترین زمان ممکن با ضمانت کیفیت خدمات و با امکان ثبت سفارش آسان در صفحه تعمیرات درب اتوماتیک خود فراهم کرده است. انجام به‌موقع سرویس‌های روتین مانند روغن‌کاری و تنظیمات می‌تواند سبب جلوگیری از خرابی زودهنگام درب برقی پارکینگ شود.

محصولات شرکت پاناتین پارس بخصوص درب های اتوماتیک پارکینگی دارای گارانتی و ضمانت کالا هستند. شما می توانید برای اطلاع از مدت زمان گارانتی درب های برقی و خدمات پس از فروش آنها با شماره های درج شده تماس بگیرید.

برای درخواست مشاوره با ما در ارتباط باشید.

0/5 (0 نظر)