درخواست تعمیرات و مشاوره آنلاین پاناتین پارس

پاناتین پارس

 طراحی و مهندسی

خدمات و سرویس تخصصی تعمیر جک پارکینگ در تهران

امروزه دیگر درب پارکینگ بیشتر ساختمان‌های مسکونی و تجاری اتوماتیک شده‌اند؛ به این معنی که با دریافت دستور حرکت به‌صورت الکتریکی یا الکترومغناطیسی عمل می‌کنند. یکی از اولین ملزومات چنین مکانیسمی اتصال درب به تجهیزاتی به نام جک الکتریکی است. به دلایلی متعددی مانند استهلاک و حوادث ممکن است به تعمیر جک پارکینگ خود نیاز داشته باشید.

جک درب پارکینگ از قسمت‌های متعدد الکتریکی و مکانیکی تشکیل شده است و ساختار نسبتا پیچیده‌ای دارد. به‌طور ساده، این جک دستور حرکت را از طریق ریموت‌کنترل یا کلید برق دریافت کرده و با به‌حرکت در‌آوردن موتور و سپس قطعات مکانیکی خود مانند انواع بازوها، نیروی لازم برای حرکت درب اتوماتیک را فراهم می‌کند. جک درب اتوماتیک بر روی انواع درب‌ها اعم از لولایی، کشویی، کرکره‌ای و غیره نصب می‌شود.

تعمیر جک درب پارکینگ نیز از موارد جزئی تا تعمیر کلی موتور یا حتی تعویض آن را در بر می‌گیرد. این خدمات باید حتما توسط تعمیرکارهای متخصص و متعهد و‌ترجیحا نمایندگی تعمیرات جک درب پارکینگ انجام شود. شرکت پاناتین پارس یکی از شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های تعمیر جک پارکینگ تهران است و این خدمات را با بهره‌گیری از دانش و تخصص تکنسین‌های مجرب خود ارائه می‌کند.  

ما بهترین خدمات را در پاناتین پارس به شما ارائه می‌دهیم، همین حالا با ما تماس بگیرید.
_

مشکلات شایع جک درب پارکینگ

پیش‌ازآنکه نسبت به تماس با تعمیرکار جک پارکینگ تماس بگیرید خوب است که به علائم و نشانه‌های خرابی جک و درب توجه کنید. با مشاهده‌ی دقیق می‌توانید اطلاعات بهتری در اختیار تعمیرکار خود قرار داده و دقت و سرعت عیب‌یابی او را بالا ببرید. مشکلات جک درب اتوماتیک بسیار متنوع هستند؛ اما بنابر تجربه‌ی برخی از آن‌ها شایع‌تر هستند که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم. بسیار مهم است که بلافاصله پس از مشاهده‌ی آن‌ها و پیش از بروز خرابی‌های کلی‌تر که می‌تواند خسارات مالی و جانی در پی داشته باشد، نسبت به تعمیر جک پارکینگ خود اقدام کنید.

تعمیرکار جک پارکینگ
تعمیرکار جک پارکینگ پاناتین پارس

یکی از ساده‌ترین و واضح‌ترین علائم خرابی درب برقی پارکینگ این است که جک، درب را به‌حرکت در نمی‌آورد. در این موارد، چراغ ریموت و سنسور روشن می‌شوند و از صدای موتور مشخص است که روشن است؛ اما درب حرکت نمی‌کند. این مشکل در بسیاری از مواقع، مربوط به خرابی، خروج از تنظیم یا شکستگی قطعه‌ای مکانیکی در درون جک است.

دیگر دلیل شایعی که نیاز به تعمیر جک پارکینگ را ایجاب می‌کند این است که جک درب را باز می‌کند؛ اما نمی‌تواند آن را ببندد. بسته‌شدن ناقص درب را نیز می‌توان زیرمجموعه‌ی همین مشکل به‌حساب آورد. دلیل این نقص در بسیاری مواقع، مربوط به چشمی ایمنی درب است. کثیفی این قطعه، خرابی آن یا اتصالی، قطعی و سوختگی در سیم‌کشی آن، ممکن است باعث بروز چنین مشکلی شده باشند. هزینه تعمیر جک درب پارکینگ در این موارد معمولا چندان نیست.

به گزارش گروه تعمیرکار جک پارکینگ شرکت پاناتین پارس، خرابی ریموت از مشکلات شایع جک درب پارکینگ است. این مشکل خود را با روشن نشدن چراغ ریموت یا سنسور نشان می‌دهد. در این مواقع، جک با دریافت دستور الکتریکی از طریق کلید کار می‌کند؛ اما ارتباطش با ریموت برقرار نمی‌شود. همچنین تنها یکی از ریموت‌ها از کل ریموت‌های ساختمان کار نمی‌کند و بقیه سالم هستند. تعمیر جک درب پارکینگ در موارد هزینه‌ی چندانی در بر ندارد و عمدتا شامل تعویض باتری، تعمیرات جزئی و درنهایت تعویض ریموت می‌شود.

یکی از نشانه‌های شایع وجود مشکل مکانیکی در جک درب پارکینگ، سروصدای غیرعادی قطعات مکانیکی آن است. سروصدا معمولا به دلیل خروج از تنظیم قطعات مانند بازوها ایجاد می‌شود. اتفاقی که بر اثر لرزش‌ها و ضربات کوچک و بزرگ به‌مرورزمان رخ می‌دهد. لازم است که پیش از آسیب‌دیدگی جدی قطعات نسبت به تنظیم مجدد یا تعمیرات جزئی اقدام شود.

دیگر منشا صدای غیرعادی می‌تواند موتور جک باشد، دراین‌صورت می‌توان گفت که مشکل موتور، ناشی از خشکی قطعات درون آن، خردشدن گیربکس و خروج قطعاتی مانند بلبرینگ‌ها از تنظیم است. درصورتی‌که صدای زیاد با بوی سوختگی همراه باشد، احتمالا جک، مشکل برقی نیز پیدا کرده است.

مشکلات برقی یکی از پیچیده‌ترین خرابی‌های تجهیزات جک اتوماتیک درب محسوب می‌شوند. هزینه تعمیر جک پارکینگ نیز در این مواقع شاید قابل‌توجه باشد. یکی از نشانه‌های وجود مشکل برقی در جک این است که هیچ‌یک از ریموت‌ها کار نمی‌کنند. ممکن است مشکل از سنسور دریافت‌کننده‌ی امواج ریموت باشد که در‌این‌صورت تعویض آن می‌تواند مشکل را رفع کند و هزینه‌ی زیادی نیز در پی نخواهد داشت. درغیر‌این‌صورت احتمالا قطعی یا اتصالی در موتور جک به وجود آمده است که تعمیرات جزئی تا کلی و حتی تعویض موتور را ایجاب می‌کند.

اما پیش از تعمیر موتور جک باید فیوزها و سپس مدار برقی جک بررسی شوند. اگر پس از فشار دادن دکمه‌ی ریموت، صدای رله‌ی آزادکننده شنیده نشود، احتمالا فیوز، سیم‌کشی مدار یا قطعات آن با مشکل مواجه شده‌اند.

در موارد زیر نیز به تعمیر جک پارکینگ نیاز خواهید داشت:

 • خاموش نشدن موتور
 • حرکت درجای موتور
 • برخورد بازوها، لنگه‌های درب و دیگر قطعات با یکدیگر
 • به‌هم‌ریختگی تنظیمات ریموت و سیستم مرکزی
 • بروز مشکل در سیستم مرکزی جک درب پارکینگ
 • حرکت منقطع درب یا باز ایستادن از حرکت
 • عدم عملکرد درب در سرعت‌های مختلف
 • زنگ‌زدگی یا پوسیدگی قطعات درب
 • نیاز جک به روغن‌کاری
 • بروز حوادثی مانند برخورد شدید با درب یا حریق
_

مراحل تعمیر جک درب اتوماتیک

پس‌از‌اینکه مشکل جک را شناسایی کردید باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. تعمیر جک درب پارکینگ ، یک فرآیند تخصصی است که حتی در موارد جزئی نیز به دانش و تجربه نیاز دارد. آگاهی از مراحل کار یک تعمیرکار در این زمینه می‌تواند شما را در برنامه‌ریزی مالی و زمانی یاری کند. در ادامه این مراحل را بررسی می‌کنیم.

تعمیر جک پارکینگ
تعمیر جک پارکینگ تهران

۱

_

عیب یابی جک درب اتوماتیک

اولین مرحله از تعمیر جک درب اتوماتیک AUTOMATIC GATE REPAIR” ، عیب‌یابی صحیح آن است. این مرحله با کمک اطلاعاتی که شما از عملکرد درب به تعمیرکار ارائه کرده‌اید و با مشاهده و تست عملکرد جک در حالت‌های مختلف انجام می‌شود. یک تعمیرکار حرفه‌ای قادر است که مشکل درب را به‌طوردقیق شناسایی کند. درغیراین‌صورت نه تنها زمان تعمیر جک درب پارکینگ به‌طول می‌انجامد؛ بلکه مشکل می‌تواند پیچیده‌تر و پرهزینه‌تر شود.

۲

_

ارائه برنامه مالی و زمانی

در مرحله‌ی بعدی باید مشخص شود که تعمیر جک پارکینگ چه مقدار هزینه داشته و چقدر زمان می‌برد. برای این منظور باید تعیین کرد که چه قطعاتی باید تعویض و کدام‌ها باید تعمیر شوند. هزینه‌ی نیروی انسانی، عملیاتی مانند سیم‌کشی یا جوشکاری و هزینه‌ی رفت‌و‌آمد نیز در این مرحله مشخص می‌شوند. درخصوص قطعات باید گفت که لازم است تعمیرکار جک پارکینگ ، گزینه‌های متعدد را با برندها و کیفیت‌های مختلف به شما معرفی کند. این قطعات مسلما از نظر قیمت و خدمات پس از فروش نیز با یکدیگر متفاوت هستند و مسئولیت تصمیم‌گیری در این زمینه با شما خواهد بود.

۳

_

تعمیر جک در محل یا در کارگاه

درصورتی‌که خرابی جک، جزئی بوده یا تعمیر آن در محل امکان‌پذیر باشد، تعمیرات، زمان کمتری برده و هزینه‌ی رفت‌و‌آمد نیز کاهش می‌یابد. اما در برخی مواقع و به دلیل شدت خسارات واردشده به جک یا قطعات، لازم است که تعمیرات در کارگاه تعمیرکار انجام شود. در این مواقع، باید تدابیری برای استفاده از درب در طول مدت تعمیرات اندیشیده شود. استفاده از کلید الکتریکی یا مکانیسم‌های مکانیکی برای حرکت درب، اصلی‌ترین راه‌کارها در این مواقع هستند.

۴

_

تست و راه‌اندازی جک

آخرین مرحله از تعمیر جک پارکینگ تست و راه‌اندازی مجدد آن است. لازم است که در این مرحله، همه‌ی حالت‌های ممکن جک امتحان شوند. تعمیرکار موظف است تنظیمات را مجددا انجام داده و نحوه‌ی کار با جک را برای شما توضیح دهد. وی همچنین باید علاوه بر تسلیم گارانتی‌های مربوط به قطعات تعویض‌شده، گارانتی خدمات تعمیرات خود را نیز به شما تحویل دهد. این گارانتی، درصورت بروز مشکل مجدد برای جک در مواردی مانند تنظیمات ناصحیح، سیم‌کشی اشتباه و اتصالات نامطمئن، مفید و ضروری خواهند بود.

_

معیارهای انتخاب تعمیرکار جک پارکینگ

 

فرض کنیم که جک درب پارکینگ شما یکی از مشکلاتی که در ابتدای مطلب بیان کردیم را پیدا کرده است، شما نیز به‌درستی و دراسرع‌وقت در پی یافتن یک تعمیرکار یا نمایندگی تعمیرات جک درب پارکینگ برای آن هستید. اما چطور می‌توانید به افراد و شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی تعمیر درب اتوماتیک اعتماد کنید؟ آیا اتکا به این ادعا از سوی بسیاری از تعمیرکارها که ما بهترین هستیم کفایت می‌کند؟ مسلما خیر. بهتر است برای این منظور، معیارهایی که در ادامه می‌آوریم را مدنظر قرار داده و بر اساس آن‌ها دست به انتخاب بزنید.

تخصص و تسلط به تعمیر جک پارکینگ

_

پیش از هرچیز باید مطمئن شوید که تعمیرکار جک درب اتوماتیک در انجام خدمات تخصص دارد. برای این منظور باید حتما موارد زیر را بررسی کرده و شرکت‌ها و افراد را بر اساس آن‌ها مقایسه کنید:

 • مدت زمان فعالیت
 • برخورداری از مجوزهای لازم برای ارائه‌ی این خدمات
 • اعتبار شرکت و برخورداری از وب‌سایت باکیفیت، دفتر کار حضوری و شماره‌تماس ثابت
 • نظرات دیگر کاربران در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی
 • کیفیت پاسخگویی کارشناسان
 • درجه‌ی کیفیت و تخصصی‌بودن اطلاعات ارائه‌شده در وب‌سایت
 • دسترسی به اطلاعاتی از پروژه‌های قبلی
 • تحقیقات میدانی و پرس‌و‌جو از افرادی که قبلا نسبت به تعمیر جک پارکینگ خود اقدام کرده‌اند.
 • ارائه‌ی خدمات تعمیر همه‌ی انواع جک اعم از پارکینگی، تجاری و صنعتی
 • مشخص‌بودن منبع تامین قطعات

ارائه برنامه زمانی و مالی مشخص

_

یک شرکت تعمیر جک پارکینگ در تهران باید پیش از شروع پروژه، اطلاعاتی درخصوص نحوه‌ی قیمت‌گذاری‌اش بر روی خدمات خود ارائه دهد. این قیمت‌گذاری باید منطقی بوده و در آن، کیفیت و نوع قطعات نیز مشخص شود. همچنین شرکت موردنظر باید برنامه‌ای زمانی برای تعمیر جک پارکینگ به شما ارائه کرده و نسبت به آن تعهد نماید.

ارائه ضمانت های لازم

_

پیش از سپردن پروژه‌ی تعمیر جک درب پارکینگ خود به یک شرکت یا فرد تعمیرکار، از نوع، مدت‌زمان و جزئیات ضمانت‌های ارائه‌شده از سوی او مطمئن شوید. تعمیرکار جک پارکینگ باید شما را از گارانتی قطعات مورداستفاده‌اش و شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی آن‌ها آگاه کند. علاوه‌بر‌این او باید بر روی خدمات تعمیرات خود نیز گارانتی ارائه دهد. هرچه مدت‌زمان تست جک درب طولانی‌تر باشد مشخص است که تعمیرکار، متعهدتر و متخصص‌تر است. تنها دراین‌صورت است که می‌توانید از عدم‌نیاز به پرداخت هزینه‌های بیشتر در آینده‌ی نزدیک مطمئن باشید.

فعالیت های دیگر شرکت ارائه دهنده خدمات

_

معمولا شرکتی در ارائه‌ی خدمات تعمیر جک پارکینگ موفق عمل می‌کند که به‌طورکلی در این صنعت فعال است. به‌ویژه شرکت‌های سازنده و طراح درب اتوماتیک به‌خوبی با عملکرد جک‌های اتوماتیک آشنایی داشته و تکنسین‌هایشان بر عملکرد آن‌ها تسلط خوبی دارند.

_

زمان و هزینه تعمیر جک پارکینگ

مسلما نمی‌توان هزینه و زمان دقیقی برای تعمیر همه‌ی انواع جک درب پارکینگ ارائه کرد. با‌این‌حال درنظر‌گرفتن معیارهای زیر در این زمینه می‌تواند شما را در برنامه‌ریزی مالی و زمانی کمک کند:

 • نوع مشکل درب. معمولا هرچه قطعه‌ی معیوب بزرگتر باشد، هزینه‌ی تعمیر آن هم بیشتر است. مشکلات مربوط به موتور نیز از پرهزینه‌ترین موارد تعمیر جک درب پارکینگ محسوب می‌شوند.
 • نوع مکانیسم و ‌اندازه درب. هرچه مکانیسم عملکرد درب پیچیده‌تر و‌ اندازه‌ی آن بزرگتر باشد، هزینه‌ی تعمیر جک آن نیز معمولا افزایش می‌یابد.
 • نوع قطعات و درجه‌ی کیفیت و برند آن‌ها
 • تصمیم‌گیری در‌خصوص تعویض یا تعمیر قطعه
 • هزینه‌های مربوط به رفت‌وآمد، حمل‌ونقل
 • هزینه‌های مربوط به عملیات اضافه مانند جوشکاری و برق‌کاری
_

پاناتین پارس؛ مرکز برتر خدمات تعمیر جک پارکینگ در تهران

شرکت پاناتین پارس یکی از شرکت‌های تعمیر جک پارکینگ تهران است. این شرکت متعهد به اعزام متخصصین مجرب، دارای مجوز فعالیت و کارآزموده است و در این مسیر، قطعات موردنیازش را از برندهای شناخته‌شده‌ی اروپایی انتخاب می‌کند. پاناتین پارس به‌طورگسترده در صنعت درب های اتوماتیک فعال بوده و خود یکی از سازنده‌های باسابقه‌ی کشور در این صنعت محسوب می‌شود. انواع درب اتوماتیک شیشه ای، پارکینگی، درب اتوماتیک صنعتی ، تجاری و درب ضد انفجار و جک‌های اتوماتیک از محصولات این شرکت محسوب می‌شوند.

از خدمات تعمیر جک درب پاناتین پارس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیر جک پارکینگ در تهران
تعمیر جک درب پارکینگ در تهران
 • تعمیرات کلی و جزئی موتور انواع جک صنعتی، پارکینگی، صنعتی و تجاری
 • تعویض و تعمیر بازوی درب پارکینگ و دیگر قطعات مکانیکی و هیدرولیکی آن‌ها
 • تعمیر ریموت درب پارکینگ
 • ارتقاء عملکرد جک اتوماتیک
 • تعمیر سنسورها و سیم‌کشی مجدد آن‌ها
_

مزایای خدمات تعمیر جک درب پارکینگ پاناتین پارس

از دیگر مزایای استفاده از خدمات تعمیر جک پارکینگ در تهران شرکت پاناتین پارس موارد زیر هستند:

 • سهولت و سرعت بالا در ثبت سفارش با ثبت اطلاعات در صفحه‌ی مخصوص این خدمات، تماس مستقیم تلفنی یا حضوری، ارسال پیام در اپلیکیشن‌های واتس‌اپ و تلگرام یا ارسال ایمیل
 • سرعت بالا در اعزام کارشناس و انجام خدمات تعمیرات
 • ارائه‌ی گارانتی اصلی و مدت‌دار بر روی قطعات و خدمات
 • قیمت‌گذاری شفاف و مقرون‌به‌صرفه
 • ارائه‌ی مشاوره، پیش از شروع تعمیر جک پارکینگ
نمایندگی تعمیرات جک درب پارکینگ
نمایندگی تعمیرات جک درب پارکینگ
ما بهترین خدمات را در پاناتین پارس به شما ارائه می‌دهیم، همین حالا با ما تماس بگیرید.
0/5 (0 نظر)