پاناتین پارس

 طراحی و مهندسی

پاناتین پارس; ساخت و تولید انواع بالابر هیدرولیک

در هر شغل تجاری یا صنعتی که فعالیت داشته باشید احتمالا می‌دانید که بالابر چیست؟ سازه‌ای مکانیکی و فلزی که مانند آسانسور از آن‌ برای حرکت عمودی و دستیابی به ارتفاعات در ساختمان‌های مختلف از مسکونی تا صنعتی و تجاری استفاده می‌شود. این وسیله از نظر مکانیسم انتقال نیرو به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که مهم‌ترین و پرکاربردترین آن‌ها بالابر هیدرولیک است.

در انواع بالابر هیدرولیک از سیالات برای انتقال دقیق‌تر، سریع‌تر و کم ‌اتلاف‌تر انرژی استفاده می‌شود. بالابر فروشگاهی هیدرولیک و بالابر هیدرولیکی خودرو نمونه‌هایی از انواع و کاربردهای این محصول هستند.

شرکت پاناتین پارس یکی از تولیدکننده‌های شناخته‌شده بالابر هیدرولیکی در انواع معمول و سفارشی در کشور ماست. این شرکت در خط تولید خود از مدرن‌ترین ماشین‌آلات بهره برده و تامین قطعات خود را طی همکاری با برندهای اروپایی انجام می‌دهد. در ادامه، ضمن مرور نحوه‌ی عملکرد بالابر هیدرولیک و اجزائش، انواع آن را مرور کرده و در آخر، روش خرید این محصول از پاناتین پارس را معرفی می‌کنیم.

بالابر هیدرولیکی  چیست؟

منظور از کلمه‌ی هیدرولیک (Hydraulic) در هر سیستم حرکتی این است که نیروی مکانیکی در آن به کمک مایعات منتقل می‌شود. مایعات، مطابق اصول فیزیکی، تراکم‌ناپذیر هستند و نیرو را با بدون کمترین اتلاف و با سرعت بالا منتقل می‌کنند. آن‌ها بیش از هر قطعه‌ی مکانیکی معمول دیگری می‌توانند در انتقال نیرو به یک جهت مشخص، دقت داشته باشند.

در بالابر هیدرولیک ، نیروی لازم برای حرکت جک و میز یا پلتفرم با استفاده از مایعات یا روغن‌ها منتقل می‌شود. این مایعات در درون سیلندرها و روغن‌ها جاری شده و کار قطعات متعدد در سیستم‌های تماما مکانیکی یا فشار هوا در سیستم‌های پنوماتیکی را با بازدهی بهتر انجام می‌دهند.

هدف انواع بالابر هیدرولیک ،‌ انتقال بار یا نیروی انسانی به ارتفاع با ایمنی، سرعت لازم، تنظیمات مشخص و بدون لرزش است. لازم به ذکر است که منظور از بالابر هیدرولیکی درواقع بالابر الکتروهیدرولیکی است که نیروی محرکه‌ی خود را با استفاده از یک موتور برقی یا هیبریدی تامین می‌کند. موتور بالابر در برخی انواع متحرک و سبک‌تر آن می‌تواند تماما با سوخت‌های فسیلی کار کند.

بالابر هیدرولیک چیست
بالابر هیدرولیک چیست
_

اجزاء بالابر هیدرولیک

به‌منظور درک بهتر نحوه‌ی عملکرد یک بالابر هیدرولیکی بهتر است اجزاء آن را بشناسیم. این اجزا در هر یک از انواع این محصول می‌توانند در جزئیات و به‌ویژه قطعات مکانیکی متفاوت باشند. با‌ این ‌حال همه‌ی آن‌ها از قسمت‌های کلی مشترکی تشکیل می‌شوند که در ادامه بررسی‌شان می‌کنیم.

موتور بالابر هیدرولیکی

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یک بالابر هیدرولیک که آن را در همه‌ی انواع این محصول می‌بینیم، موتور است. همانطور که گفتیم، موتور می‌تواند با سوخت‌های فسیلی، انرژی الکتریکی یا به‌صورت هیبریدی، یعنی ترکیبی از این دو نیز کار کند. بااین‌حال، انواع بالابر هیدرولیک مدرن و صنعتی را امروزه تنها با موتورهای برقی می‌سازند.

موتور بالابر هیدرولیک ، بسته به اندازه‌ی آن می‌تواند قدرت‌های متفاوتی داشته و با برق تک‌فاز یا سه‌فاز کار کند. وظیفه‌ی این قطعه، دریافت انرژی الکتریکی و انتقال آن به بخش هیدرولیک است. موتور، تاثیر زیادی نیز در قیمت بالابر دارد.

انواع بالابر
انواع بالابر

قطعات برقی بالابر هیدرولیک

بالابرهای هیدرولیک “hydraulic lift” امروزی، بخش‌های برقی و الکترونیکی متعددی دارند که مهم‌ترین‌شان عبارتند از:

 • مدارهای الکتریکی که جریان برق در آن‌ها جاری می‌شود
 • انواع سوئیچ و رابط‌های قطع و وصل جریان برق
 • انواع سنسورهای الکترونیکی مانند سنسور وزن، فاصله، ارتفاع و غیره و میکروسوئیچ‌های متوقف‌کننده
 • تابلوی فرمان برق که شامل مدارهای متعدد بوده و انواع رله و دیگر قطعات الکترونیکی روی آن بسته می‌شوند.
 • پاوریونیت که خود به انواع تک یا چندسرعته تقسیم می‌شود. این قطعه، نقش اصلی در تبدیل نیروی الکتریکی به جنبشی دارد
 • سیم‌کشی‌ها، دریافت‌کننده‌های امواج الکترومغناطیسی، ریموت‌کنترل و قطعات جزئی دیگر
 • شیر برقی هیدرولیک که هنگام پایین آمدن بسیاری از بالابرهای هیدرولیکی، وظیفه‌ی هدایت دستگاه را به‌جای موتور، به عهده می‌گیرد.

سیستم هیدرولیک

مهم‌ترین و وجه تمایز یک بالابر هیدرولیک از دیگر بالابرها، سیستم هیدرولیک آن است. این سیستم، پیش از هرچیز، شامل سیال یا روغن و پمپ و مخزن آن می‌شود. این سیال، پس از روشن شدن موتور به درون سیلندرها راه پیدا کرده و با حرکت پیستون‌ها نیروی خود را به جک و قطعات مکانیکی وارد می‌کند. در این مسیر، انواع رابط‌های انتقال‌دهنده‌ی سیال مانند شیلنگ‌های تحت فشار و شیرهای کنترلی که کنترل فشار و جهت جریان سیال را برعهده دارند نیز نقش مهمی ایفا می‌کنند. غلطک‌های هیدرولیک هم دریچه‌های ورود و خروج روغن به پمپ را باز و بسته می‌کنند.

جک و پلتفرم بالابر

جک و پلتفرم، عضو ثابت هر بالابر اعم از هیدرولیک یا غیرهیدرولیک هستند. جک یا ارابه، سازه‌ای مکانیکی است که اساسا سیستم هیدرولیک درون آن تعبیه شده یا نیروی آن را دریافت می‌کند. این بخش درواقع مرحله‌ی ماقبل آخر تکمیل حرکت بالابر را انجام می‌دهد. درحقیقت نیروی نهایی کل سازه از طریق جک است که به پلتفرم منتقل می‌شود. جک می‌تواند اشکال متنوعی اعم از ساده، تلسکوپی، مفصلی، قیچی و غیره به خود بگیرد.

پلتفرم یا میز بالابر هیدرولیک ، همان بخش از آن است که نیروی انسانی یا بار روی آن قرار گرفته و به ارتفاع منتقل می‌شود. پلتفرم می‌تواند بدون کابین یا همراه با آن به اشکال مختلف کاملا پوشیده یا نیمه‌پوشیده ساخته شود. در انواع تجاری بالابرهای هیدرولیک، پلتفرم را به کابین‌های زیبا و بعضا شیشه‌ای و براق با درب‌های خودکار مجهز می‌کنند. اقدامی که بالابر را هرچه بیشتر به یک آسانسور تجاری شبیه می‌کند.

جک و پلتفرم بالابر هیدرولیک ، بیش از دیگر قسمت‌های آن در معرض رطوبت، آلودگی و مواد شیمیایی به‌ویژه در محیط‌های صنعتی قرار دارند. به همین دلیل لازم است که حتما از فلزات بادوام و مقاوم به خوردگی مانند فولاد ضدزنگ یا گالوانیزه ساخته شوند. اتصال جک به پلتفرم با انواع یراق‌آلات و لولا برقرار می‌شود.

بالابر هیدرولیکی خودرو
بالابر هیدرولیکی خودرو

بخش های مکانیکی بالابر هیدرولیک

بسته به نوع بالابر هیدرولیک این تجهیزات می‌تواند شامل قطعات مکانیکی مختلفی شوند. انواع ریل‌های آسانسوری در بالابرهای ثابت یا بالابر نفربر هیدرولیکی، چرخ‌های خودرویی در انواع بالابرهای خودکششی، یدک‌کش، خودروی حامل بالابر، انواع شفت، اهرم و زنجیر نمونه‌هایی از این بخش‌ها هستند.

_

مزایای بالابر هیدرولیک

 

اما مزایای بالابر هیدرولیک در برابر دیگر انواع این تجهیزات چیست؟ به این سوال در ادامه پاسخ می‌دهیم.

قدرت و سرعت بالاتر

_

انتقال نیرو از طریق فشار مایعات، بازدهی بسیار بیشتری نسبت به قطعات مکانیکی یا فشار باد دارد. مزیتی که سبب افزایش قدرت و سرعت عملکرد بالابر هیدرولیک شده است. درست به همین دلیل، ساخت بالابرهای صنعتی با پلتفرم‌های عریض و سنگین، تنها با مکانیسم هیدرولیک امکان‌پذیر است.

کاهش سروصدا

_

یکی از مشکلات مهم هر سازه‌ی مکانیکی، سروصدای آن است. موضوعی که دو علت عمده دارد؛ سروصدای موتور و اصطکاک و برخورد قطعات. در یک بالابر هیدرولیک، سیال، جایگزین بسیاری از قطعات شده است. به همین دلیل نیز طبیعتا آلودگی صوتی این سیستم کمتر است. همچنین، با کاهش فشار وارده بر موتور به دلیل بازدهی بیشتر، سروصدای این بخش نیز کاهش می‌یابد.

عملکرد روان و کم لرزش

_

به‌ طور کلی انواع بالابر هیدرولیک ، عملکرد نرم و روانی دارند. آن‌ها نسبت به دیگر سیستم‌ها لرزش کمتری داشته و بنابراین امنیت بار و نیروی انسانی هم روی پلتفرم آن‌ها بیشتر است. قطعات کمتر، افزایش دقت در جهت انتقال نیرو و کاهش فشار و لرزش موتور از مهم‌ترین دلایل این مزیت هستند.

کاهش حجم، وزن و فضای اشغال شده

_

در بالابرهای هیدرولیک، سیال و سیستم هیدرولیک، جایگزین بسیاری قطعات شده و سیستم نیروی محرکه را در خود ادغام کرده‌اند. همین موضوع سبب کاهش وزن کل سازه و سهولت نصب و جابجایی آن می‌شود. این بالابرها، قدرت و سرعت برابر را با اشغال فضای کمتر میسر می‌کنند. بدنه‌ی آن‌ها معمولا کوچک‌تر بوده و در حالت بسته در فضای کمتری جمع می‌شود. حتی بالابرهای ثابت نیاز به موتورخانه را رفع کرده و تنها نیازمند چاهک برای جمع‌شدن هستند. درست به همین دلیل، آن‌ها را می‌توان در مکان‌هایی با عرض محدود مثلا بین دو راه‌پله نیز نصب کرد.

کاهش فشار بر موتور و صرفه جویی در مصرف برق

_

نیروی هیدرولیکی، به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای فشار وارده بر موتور را می‌کاهد. حتی بزرگترین بالابرهای هیدرولیک در پرفشارترین حالت‌ها نیز کمتر مجبور به استفاده از تمامی ظرفیت موتور خود می‌شوند. به همین دلیل بسیاری از انواع بالابر هیدرولیکی ساده و کوچک را می‌توان با برق تک‌فاز نیز استفاده کرد.

کاهش فشار بر موتور، ضمن افزایش طول عمر آن از هزینه‌های نگهدارش‌اش کاسته و سبب صرفه‌جویی در مصرف برق نیز می‌شود. در برخی انواع این محصول نیز پایین آمدن جک با موتور خاموش و با عملکرد شیرهای هیدرولیک صورت می‌گیرد که سبب کاهش بیشتر مصرف برق می‌شود.

کاهش هزینه های نگهداری

_

شاید تعداد سرویس‌های یک بالابر هیدرولیک در یک دوره‌ی زمانی نسبت به دیگر انواع این محصول به دلیل نیاز به تعویض روغن بیشتر باشد، اما هزینه‌های کمتری دارد. این سرویس‌ها معمولا ساده بوده و محدود به تنظیم روغن و بررسی تنظیمات و اتصالات می‌شوند. این در حالی است که در بالابرهای الکترومکانیکی به دلیل وجود قطعات بسیار زیاد، احتمال خرابی نیز بالا می‌رود. تعویض یا تعمیر این قطعات هزینه‌ی بیشتری نسبت به تعویض روغن دارد.

قیمت مقرون به صرفه

_

به‌دست‌آوردن قدرت و سرعت مشابه یک بالابر هیدرولیک با استفاده از دیگر سیستم‌های حرکتی، اگر غیرممکن نباشد، مستلزم پرداخت هزینه‌های بیشتر است. کاهش تعداد قطعات، کاهش لزوم استفاده از موتورهای پرقدرت و نیز امکان طراحی‌های هوشمندانه‌تر، سبب تعدیل قیمت این محصول شده است. شرکت پاناتین پارس، لیست قیمت بالابر هیدرولیکی خود را به‌صورت آپدیت‌شده در اختیار شما قرار می‌دهد.

دیگر مزایای بالابر هیدرولیک

از دیگر مزایای نصب انواع بالابر هیدرولیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان طراحی‌های پیچیده و هوشمندانه به‌منظور اشغال فضای کمتر و انعطاف‌پذیری حرکتی بیشتر
 • سرعت نصب و راه‌اندازی بالا
 • امکان تجهیز بالابر به انواع سیستم‌های امنیتی مانند ایست خودکار، فرود اضطراری و سرعت عمل بالای دستگاه در مواقع اضطراری
 • افزایش ارتفاع قابل‌دسترس در مقایسه با دیگر سیستم‌ها
 • امکان تعریف حرکات بسیار دقیق برای دستگاه مانند تنظیمات سرعت، دسترسی‌های عرضی و غیره
_

انواع بالابر هیدرولیک

 

حتما می‌پرسید که انواع بالابر هیدرولیکی چیست؟ این محصول از نظر روش نصب و راه‌اندازی خود به دو دسته‌ی ثابت و متحرک تقسیم می‌شود. نصب انواع ثابت بالابر هیدرولیک معمولا نیازمند تخریب است. عملیاتی که به‌منظور تعبیه‌ی چاهک یا چاه بالابر انجام می‌شود. این فضا، محلی برای جمع‌شدن بالابر در حالت بسته بوده و بسیاری از قطعات هیدرولیک و موتوری دستگاه، درون آن تعبیه می‌شوند.

علاوه بر این، بالابرهای ثابت توکار که معمولا با ریل کار می‌کنند، نیازمند فضایی داخل دیوار هستند که باید تعبیه شود. این محصول را در خانه‌ها، فروشگاه‌ها و مجتمع‌های تجاری و خدماتی و کارخانه‌های صنعتی و انبارها به‌وفور می‌بینیم.

در مقابل، بالابر هیدرولیکی متحرک ، ماشینی متحرک است که می‌تواند در محل موردنظر به‌راحتی حرکت کند. این محصول روی خودش جمع می‌شود و نیازمند محلی امن برای نگهداری است. بالابرهای متحرک برای پروژه‌هایی که موقتا به بالابر نیاز دارند مناسب بوده و حتی می‌تواند اجاره شود.

_

انواع بالابر هیدرولیک ثابت

شرکت پاناتین پارس انواع بالابر هیدرولیک ثابت “Types of hydraulic lift“را متناسب با نیازها و محدودیت‌های مکان موردنظر شما طراحی می‌کند. در ادامه انواع این محصول را معرفی می‌کنیم.

بالابر ثابت با جک مستقیم

در بالابر هیدرولیک ثابت با جک مستقیم، تمامی مسیر حرکت با کمک جک طی می‌شود که مستقیما به پلتفرم متصل است. این محصول را می‌توان قدرتمندترین، امن‌ترین و باثبات‌ترین بالابر ثابت دانست. ریل‌های T شکل این بالابر، حرکت عمودی جک آن را تسهیل کرده و سرعت آن را افزایش می‌دهند. با‌این‌حال، قیمت این بالابر هیدرولیکی ساده به دلیل طراحی نه‌چندان پیچیده‌اش نسبت به دیگر انواع این محصول مقرون‌به‌صرفه است.

بالابر ثابت با جک غیرمستقیم

همسطح کننده بارانداز می‌تواند به‌شکل تلسکوپی نیز باز شود. این تجهیزات نیز دارای مکانیسم هیدرولیکی هستند؛ اما لبه‌ی جداگانه‌ای ندارد. درواقع، صفحه‌ی پلتفرم آن به‌طور خودکار با استفاده از چشمی یا سنسور خود با لبه‌ای که قرار است به آن متصل شود، هم‌ارتفاع می‌شود.

بالابر ثابت قیچی

یکی از محبوب‌ترین انواع بالابر هیدرولیک ثابت، بالابر قیچی یا آکاردئونی است. وجه تسمیه‌ی این محصول، شکل جک آن است که به‌منظور انتقال پلتفرم به ارتفاع مانند قیچی یا آکاردئون باز شده و هنگام بسته شدن نیز مفاصلش روی یکدیگر می‌خوابند. از مزایای بالابر هیدرولیکی قیچی می‌توان به قدرت، امنیت، سرعت بالا و نیز اشغال فضای اندک در حالت بسته اشاره کرد.

بالابر ثابت قیچی را در انواع بسیار بزرگ و صنعتی تا انواع کوچک و به‌عنوان جک خودرو تولید می‌کنند. از بالابر قیچی با عنوان بالابر هیدرولیکی خودرو نیز نام برده می‌شود. محدودیت در ارتفاع از معدود نقاط ضعف این محصول است.

دیگر انواع بالابر ثابت هیدرولیک

بالابرهای ثابت را بر اساس کاربری‌شان نیز می‌توان به انواع ویلچربر، فروشگاهی، مغازه‌ای، رستورانی، خانگی، صنعتی، نفربر و غیره تقسیم کرد. همچنین این محصول با پلتفرم‌ها یا سکوهای مختلفی تولید می‌شود که ازجمله آن‌ها می‌توان به کابین‌دار، نیمه‌کابین، نرده‌دار و بدون‌کابین (بالابر هیدرولیکی ساده) اشاره کرد.

بالابر هیدرولیکی ساده
بالابر هیدرولیکی ساده
_

انواع بالابر هیدرولیکی متحرک

همانطورکه گفتیم بالابر هیدرولیکی متحرک یک گزینه‌ی عالی برای پروژه‌هایی است که امکان نصب دائم بالابر ثابت را ندارند. این محصول، انعطاف‌پذیری فوق‌العاده‌ای را با خود به همراه دارد. پاناتین پارس انواع بالابر هیدرولیک متحرک را به‌صورت آماده یا قابل‌سفارش تولید می‌کند. در ادامه انواع این محصول را معرفی می‌کنیم.

کاربرد بالابر هیدرولیکی
کاربرد بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی پشت خودرویی

یکی از شناخته‌شده‌ترین انواع بالابر هیدرولیکی که همه‌ی ما آن را در معابر شهری هنگام انجام اموری مانند تعمیر دکل‌های برق دیده‌ایم، بالابر پشت خودرویی هستند. این محصول پشت خودروهایی مانند کامیون و نیسان نصب شده و جک آن می‌تواند به یکی از اشکال زیر باشد:

 • تلسکوپی؛ شامل تعدادی لوله در هم فرورفته که با رسیدن به پلتفرم، نازک‌تر می‌شوند.
 • مفصلی؛ شامل تعدادی اهرم متصل به هم که امکان حرکات عرضی بیشتر را فراهم می‌کنند.
 • تلسکوپی-مفصلی؛ که ابتدای آن، مفصلی و بخش انتهایی‌اش تلسکوپی است.
 • قیچی؛ که مانند قیچی باز و بسته شده و تنها دسترسی عمودی فراهم می‌کند.

خودروهای آتش‌نشانی و خدمات ساختمانی مانند نقاشی، نماکاری و غیره به‌وفور از بالابر هیدرولیک پشت خودرویی استفاده می‌کنند.

_

بالابر هیدرولیک خودکششی

این محصول، نیازی به خودروی حامل نداشته و به‌صورت خودکار و کنترلی حرکت می‌کند. جک یک بالابر هیدرولیک خودکششی نیز می‌تواند قیچی، مفصلی، تلسکوپی یا ترکیبی از تلسکوپی و مفصلی باشد. برخی از انواع این محصول می‌توانند از مسیرهای صعب‌العبور نیز عبور کنند. همچنین جک‌ های تلسکوپی معمولا دسترسی به ارتفاعات بالاتری را فراهم می‌کنند.

به بالابرهای خودکششی، استاکر نیز گفته می‌شود و یکی از جدیدترین انواع آن‌ها، بالابر عنکبوتی است. محصولی که پایه‌هایش به شکل عنکبوت بوده و می‌تواند دسترسی ۳۶۰ درجه نیز داشته باشد.

بالابر هیدرولیکی متحرک
بالابر هیدرولیکی متحرک

بالابر هیدرولیک قابل یدک

این محصول به‌عنوان یک بالابر هیدرولیک ارزان مطرح می‌شود که به‌جای نصب پشت خودرو قابل یدک شدن به آن‌ها را دارد. جک بالابر هیدرولیکی نیز می‌تواند اشکال متنوعی داشته باشد. این محصول به حداقل دو عدد لاستیک خودرویی نیز مجهز شده و هنگام کار با اتصال پایه‌هایش به زمین، پایداری بالایی دارد.

_

بالابر نفربر هیدرولیکی

این محصول در دو نوع خودکششی و ریلی تولید می‌شود. تحمل وزن و همچنین حجم و ابعادش پایین بوده و بیشتر از آن به‌عنوان بالابر هیدرولیکی مغازه یا فروشگاه استفاده می‌شود. نوع خودکششی بالابر نفربر هیدرولیکی، قابلیت حرکت در حالت باز را نیز دارد. ارتفاع قابل‌دسترس این بالابر معمولا حداکثر ۲۰ متر در نظر گرفته می‌شود.

بالابر قیچی دستی

اگر به دنبال یک بالابر هیدرولیک ارزان هستید بالابر قیچی دستی می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد. البته ارتفاع قابل‌دسترس این محصول محدود است؛ هرچند که تحمل وزن آن همچنان بالا و در مقیاس صنعتی است. از این محصول نیز بیشتر در فروشگاه‌ها، محیط‌های صنعتی کوچک و انبارها استفاده می‌شود.

بالابر هیدرولیکی
بالابر هیدرولیکی
_

کاربردهای بالابر هیدرولیکی چیست؟

بالابرهای هیدرولیک  را بیش هر جای دیگری در مکان‌های زیر می‌بینیم:

 • مجتمع‌های مسکونی و تجاری
 • قسمت کارگوی فرودگاه‌ها و شرکت‌های باربری
 • انبارها، خطوط تولید و بخش‌های کنترل کیفیت کارخانه‌ها به‌ویژه کارخانه‌های خودروسازی
 • مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و داروخانه‌ها برای ارتباط بخش انبار با بخش فروش یا ارتباط داخلی بخش‌های مختلف انبار
 • خودروهای آتش‌نشانی و عملیات امداد و نجات
 • خودروهای شرکت‌های خدمات شهری مانند شرکت برق، شهرداری‌ها و غیره
 • ساختمان‌ها و سازه‌های شهری، صنعتی و خدماتی درحال‌ساخت مانند پل‌ها و بنادر
 • مراکز خدماتی، درمانی و تفریحی مانند بانک، رستوران و بیمارستان
_

مزایای خرید بالابر هیدرولیک با برند پاناتین پارس

خرید بالابر هیدرولیک به دلیل حساسیت‌های ایمنی این محصول، فرآیندی است که باید با وسواس همراه باشد. شرکت پاناتین پارس، یکی از تولیدکننده‌های شناخته‌شده و متعهد بالابر و دیگر تجهیزات صنعتی در کشور ماست. این شرکت به‌منظور تامین امنیت محصولاتش، آخرین استانداردهای روز را مدنظر قرار داده و تست‌های کنترل کیفیت پیچیده‌ای را اجرا می‌کند.

از مهم‌ترین مزایای کیفی انواع بالابر هیدرولیک پاناتین پارس و خدمات این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از قطعات باکیفیت اروپایی
 • تولید محصولات با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های روز
 • بهره‌گیری از دانش و تجربه‌ی نیروی انسانی متعهد
 • ارائه‌ی ضمانت‌نامه‌های کیفی بلندمدت و خدمات پس از فروش گسترده بر روی محصولات
 • ارائه‌ی لیست قیمت جک هیدرولیک بالابر با اطلاعات و جزئیات به‌روز
 • طراحی سفارشی مطابق با نیازهای مشتریان
 • ارائه خدمات نصب و راه‌اندازی
 • ارائه‌ی مشاوره هنگام خرید
 • قیمت‌گذاری مقرون‌به‌صرفه، شفاف و درعین‌حال رقابتی

به‌ منظور خرید هریک از محصولات شرکت پاناتین پارس کافی است با کارشناسان ما تماس تلفنی حاصل کرده و ضمن دریافت مشاوره، سفارش خود را نهایی کنید. علاوه بر این، با ارسال پیام در اپلیکیشن‌های واتس‌اپ یا تلگرام نیز می‌توانید لیست قیمت بالابر هیدرولیکی این شرکت را دریافت نمایید. ارسال ایمیل یا سفارش‌گذاری در وب‌سایت پاناتین پارس نیز از دیگر روش‌های خرید بالابر هیدرولیک با این برند هستند.

برای درخواست مشاوره با ما در ارتباط باشید.

0/5 (0 نظر)